Delfin Sportegyesület Székesfehérvár - 2018. Július 17. Kedd, Endre, Elek napja van.

Archívum - 1998 A Delfin

Bár már véget ért az úszók versenyidénye. de már megkezdõdtek az 1998-as szezon viadalai.
A napokban ért véget a XIX. Csík Ferenc Emlékverseny Sopronban. Ezen 21 hazai és külföldi egyesület vett részt, megyénket pedig a székesfehérvári Delfin SE úszói képviselték. Sopronban ismét jó körülményeket biztosítva szerveztek ragyogó versenyt. Mint azt már megszokhattuk, a Delfin SE ezúttal is sikeresen szerepelt az utánpótlás korosztályúak viadalán. Mérlegük: 6 arany, 3 ezüst és 4 bronzérem. Decsi Eszter és Kokas Ágnes két-két alkalommal, Sebesi Dorina és Varró Gergõ pedig egyszer-egyszer állhatott fel a dobogó elsõ fokára. Sebesi Dorina, Varró Gergõ és Decsi Eszter nyakába ezüstérmet, míg Kokas Ágnesnek egy bronzérmet akaszthattak a nyakába. Ezen kívül Farkas Judit két, Papp Renáta egy bronzérmet szerzett.