Delfin Sportegyesület Székesfehérvár - 2018. Április 25. Szerda, Márk napja van.

Archívum - 2001 Itt úsznak a bajnoki címekért A Városi Úszószövetség három évre nyerte el a rendezés jogát

Székesfehérvár - Tegnap a Magyar Úszók Országos Szövetsége részérõl Ruza József fõtitkár és Kiss László szövetségi kapitány járt a megyeszékhelyen, s látta el kézjegyével azt a szerzõdést, amelynek értelmében három éven keresztül Székesfehérvár ad otthont a magyar ifjúsági és felnõtt országos bajnokságnak. A fõtitkár elmondta, hogy a Városi Úszószövetség nyerte el pályázatával a rendezés jogát. A fehérvári helyzet sajátos: a városi szövetségé a lehetõség, míg a megyei szövetségnek tõlük független bírói gárdája van. A fõtitkár reméli, hogy a két testület együtt tud majd mûködni. A pályázaton azzal nyert a városi szövetség, hogy a körülményeik megfelelõek, s a versenybíróságról is megállapodtak már.
Kiss László szövetségi kapitány hozzátette: az elmúlt 10 év legerõsebb bajnokságát várja, mert az úszók akkor és ott szerezhetik meg az idei világversenyeken való indulás lehetõségét.

Forrás: Fejér Megyei Hírlap