Delfin Sportegyesület Székesfehérvár - 2018. Július 19. Csütörtök, Emília napja van.

Archívum - 2007 Közel 150 versenyzõ vett részt a versenyen A vigasságok napján úsztak

Közel 150 versenyzõ vett részt a versenyen
A vigasságok napján úsztak
Székesfehérvár (mj) - A hagyományokhoz híven, az idén is megrendezték a Fehérvári vigasságok alkalmából az úszóversenyt. A fiatalok élvezték a viadalt.

2007. október. 03. szerda | Szerzõ: Matók János

A város sportbizottságának elnöke, Gál Péter Pál megnyitója után egymást követték a versenyszámok. A Delfin-TIFFER 21 SE sportolói közül aranyérmes lett: Budahegyi Krisztián, Szántó Szintia, Zsédely Gréta, Kiss Adél, Maxim Dóra, Mogyorósi Bálint, Fekete Ferenc, Pinczés Dorottya, Csanádi Zsombor, Kõrösi Norbert, Horváth Márton, Budahegyi Anna, Mogyorósi Réka, Polacsek Dominik és Rosta Dániel. A Hullám 91 egyesületbõl: Kovács Réka, Balogh Nikolett, Varró Levente, Nagy Ákos, Gubics Máté, Kajba Márk, Miklós Sára, Sárdi Levente, Szõke Richárd, Barta Krisztián. Ezüstérmet szerzett, a Delfin-TIFFER 21 SE-bõl: Kótai Kamilla, Mátó Sára, Galambos Kinga, Pin-czés Dorottya, Mogyorósi Réka, Maxim Dóra, Rosta Dániel,Csurgai Horváth Gergely, Szalók Máté, Mátó Gréta, Miklós Regina, Kõrösi Norbert, Horváth Márton, Polacsek Dominik. A Hullám 91-bõl: Kovács Réka, Oblath Rudolf, Varró Levente, Szalai Viktória, Dani Dézi, Szabó Botond, Szujó Péter, Sárdi Levente, Tatai Emõke, Tatai Vanda, Jenõfalvi Ádám, Tatai Álmos, Szeder Tibor, Nagy Ákos, Miklós Sára, Hegedüs Virág, Paga Áron, Ürögi László. Bronzérmesek, a Delfin-TIFFER 21 SE-bõl: Szabó Antónia, Ivó Kitti, Mándy-Beke Márk, Rosta Dániel, Mogyorósi Réka, Ispaits Viktória, Fekete Ferenc, Molnár Dominik, Mogyorósi Márton, Budahegyi Anna, Galambos Kinga, Rosta Dániel, Csurgai Horváth Gergely, Dombai Dávid, Szabó Márk, Esze Zsolt, Simon András.
Harmadik helyen végzett a Hullám 91-bõl: Bogdány Flóra, Sebestyén Dalma, Szujó Tibor, Nagy Ákos,Szabó Eliza, Mezõsi Roxána, Virágosi Fanni, Balogh Nikolett, Sárdi Levente, Hegedüs Virág, Szujó Péter, Gubics Máté.