Delfin Sportegyesület Székesfehérvár - 2018. Április 27. Péntek, Zita napja van.

Archívum - 2008 Egy arany és két ezüst a nyitányon Százhalombatta

Egy arany és két ezüst a nyitányon
Százhalombatta -Tegnap megkezdõdött a rövidpályás országos úszó bajnokság, megyei sikerekkel.

2008. november. 15. szombat | Szerzõ: Silye Sándor

Két Fejér megyei egyesület - Delfin-Tiffer 21, Dunaferr-DVSI - kezdte a selejtezõket, majd a délutáni döntõket. Amikor már érmekért tempóztak a versenyzõk, szép megyei sikerek születtek: egy Dunaferr-DVSI arany és két Delfin-Tiffer 21 ezüst mellett egy negyedik, ötödik, hatodik és két hetedik hely is született.Takács Krisztián (Dunaferr-DVSI) 50 m gyorson új országos csúccsal (22,42) nyert, klubtársa, Sincki Ádámaz 5., Fekete István (Delfin.Triffer 21) a 6., a szintén dunaferres Szabó Attila a hetedik. A két vegyesúszó számban két ezüstöt nyertek a Delfin-Tiffer 21 ifjai, a fiúknál Nagy Péter, a lányoknál Nagy Réka volt sikeres. A delfines Rácz Ákos 50 m mellen negyedik, míg a nõi 50 m gyorson az újvárosi Bordás Beatrixegy hetedik hellyel melegített a fõ számára. Jó nyitány!