Delfin Sportegyesület Székesfehérvár - 2018. Február 19. Hétfő, Zsuzsanna napja van.

Archívum - 2009 A Delfin-Tifer 21 úszói Bécsben, míg a többiek a Móron megrendezett viadalon jeleskedtek.

A Fejér megyei egyesületek utánpótláskorú versenyzõi sikerrel szerepeltek itthon és külföldön egyaránt
Az úszójövõ megmutatta magát
Székesfehérvár - Fejér utánpótláskorú úszói két versenyen is sikerrel szerepeltek. A Delfin-Tifer 21 úszói Bécsben, míg a többiek a Móron megrendezett viadalon jeleskedtek.

2009. november. 05. csütörtök | Szerzõ: Silye Sándor

A Delfin-Tiffer 21 utánpótláskorú versenyzõi Bécsben szerepeltek. A hagyományos nemzetközi 9. Simmeringer Delphincup elnevezésû viadalon a delfinesek 23 érmet szereztek. Aranyérmesek: Fekete Ferenc (4 arany), Csanádi Zsombor (3), Kiss Dominik Dáriusz (4), Fekete Kristóf (2). Ezüstérmesek: Kótai Felícia, Kótai Kamilla, Csanádi Zsombor, Fekete Kristóf. Bronzérmet szereztek: Kótai Kamilla, Kiss Dominik Dáriusz, Kótai Felícia 2, Fekete Ferenc, Fekete Kristóf. A delfines fiatalok közül korosztálya legjobbja lett Fekete Ferenc, Csanádi Zsombor, Fekete Kristóf, Kiss Dominik Dáriusz - különdíjat kaptak.
A delfinesek jól szerepeltek

Móron a 8-11 évesek vetélkedtek egymással, a harmadik fordulót rendezték, a négy megyei egyesület képviseltette magát az utánpótláskorú versenyzõkkel. A klubok dobogós helyezést elérõ versenyzõi a következõk voltak. Zárójelben a születési év.
Delfin Tiffer 21: Kis Dominik Dárius (2001) 100 m gyors és 50 m pillangó 1., 50 m hát 2., Kótai Kamilla (01) 50 m pillangó 2., Kótai Felícia (01) 50 m pillangó harmadik.