Delfin Sportegyesület Székesfehérvár - 2018. Február 19. Hétfő, Zsuzsanna napja van.

Archívum - 2012-06-10 Delfines érem esõ Ausztriából

Delfines éremesõ Ausztriában
St. Pöltenben a Festwochen-Schwimm-Meeting 2012 elnevezésû versenyen vendégszerepeltek a Székesfehérvári Delfin SE fiatal úszói.

2012. június. 13. szerda | Szerzõ: Bobory Balázs

nyomtatás nyomtatás küldés e-mailban Küldés e-mailben A+ A- Megosztomhozzászólás szóljon hozzá

A viadalon 5 ország 22 klubja vett részt, melyen hagyományosan igen rangos versenyeket vívtak a versenyzõk. A fehérváriak alaposan kitettek magukért. Az úszók 21 aranyérmet, 18 ezüstérmet, 13 bronzérmet gyûjtöttek. Ezen kívül 6 db. IV. hely, 10 db. V. hely, 8 db. VI. hely jutott a Delfineseknek.
A sportolók eredményeikkel a hazai ranglistán jónéhány helyet ugrottak elöre.
Eredmények:
Aranyérmesek : Kiss Adél, Tatai Emöke, Ács Barbara, Csanádi Zsombor, Fekete Ferenc, Molnár Márton, Fekete Kristóf, Kiss Dominik Dárius.
Ezüstérmesek : Kiss Adél, Kotnyek Bettina, Ács Barbara, Molnár Márton, Kiss Dominik Dárius, Fekete Kristóf, Csanádi Zsobor.
Bronzérmesek : Ács Barbara, Herczeg Kitti, Fekete Ferenc, Molnár Márton, Kiss Dominik Dárius.
IV.hely : Gebe Evelin, Tatai Emöke, Pincési Martin, Molnár Márton,
V. hely : Pincési Martin, Várnai Márton, Kotnyek Bettina, Tatai Emöke,
VI. hely : Kotnyek Bettina, Gebe Evelin, Tatai Emöke, Kádas Áron, Kasó Gergö, Pincési Martin.
1-6 helyre nem kerültek,de megjavították eddigi legjob idõeredményüket: Herczeg Fanni, Lékó Szabolcs, Kasó Bence, Fekete Bertalan.
A versenyen különdijat kapott : Kiss Adél Csanádi Zsombor