Delfin Sportegyesület Székesfehérvár - 2018. Február 20. Kedd, Aladár, Álmos napja van.

Archívum - 2013-12-31 versenyek amin részt vettünk összesítõ táblázat


Január





  01.26. 8-11 évesek versenye Székesfehérvár Csitáry G.Emil honlap cím cím cím
  01.27. 12+ évesek versenye Székesfehérvár Csitáry G.Emil honlap cím cím cím

Február            
  02.02-03. Naturtex Kupa Hódmezõvásárhely Gyarmati Dezsõ  honlap cím cím  
  02.09. Utánpótlás I. forduló Budapest Komjádi Béla honlap cím cím cím
  02.16. Traubi Kupa I.forduló Debrecen Zákány u. honlap cím cím cm
  02.23. Budapest Kupa I.forduló Budapest Komjádi Béla honlap cím cím cím

Március            
  03.01. Diákolimpia Orsz.Döntõ Budapest  96-97, 93-95 honlap cím    
  03.02. Diákolimpia Orsz.Döntõ Budapest  2000-01, 98-99 honlap cím   cím
  03.03. Diákolimpia Orsz.Döntõ Budapest  04-késõbb,02-03 honlap cím   cím
  03.09 Gyergyák Magda Emlékverseny Eger Bitskey Aladár honlap cím
cím     cím
cím
  03.16.. Budapest Kupa II.forduló Budapest Komjádi Béla honlap cím cím cím
  03.23.  II.Aranyhomok Kupa I.forduló Kecskemét Csabai G.krt.5. honlap cím cím cím
               
  03.27-29. XXXIV.Aranyüst Nemzetközi Dunaújváros  Fabó Éva  honlap cím cím     cím címcím
  03.29-30. Budapest Open - Kvalifikációs Bajnokság I.forduló Budapest Komjádi Béla honlap cím cím cím  
  Április            
  04.13. Úszósuli körverseny Veszprém    honlap cím cím cím
  04.20.  II.Aranyhomok Kupa II.forduló  nem megyünk Kecskemét Csabai G.krt.5. honlap cím    
  04.27. 8-11 évesek versenye Székesfehérvár Csitáry G.Emil honlap cím   cím
  04.28. 12+ évesek versenye Székesfehérvár Csitáry G.Emil honlap cím   cím
  Május            
  05.04. Traubi Kupa II.forduló Debrecen Zákány u. honlap cím cím cím
  05.11-12. Bácsvíz Kupa Kecskemét Csabai G. krt.5. honlap  cím    
  05.18. XIV.Finis BVSC Kupa Budapest- Zugló Szönyi u. honlap cím cím cím cím  
  Június            
  06.01. Hajós Alfréd Emlékverseny Debrecen Zákány u. honlap cím cím  
  06.02. St.Pölten  Festival 2013 Sankt Pölten  HandelMazzettistrasse2 honlap cím    
  06.08. III. Delfin-Gyermek Régió B. Szombathely Bartók B.krt.41. honlap cím    
  06.08-09 Delfintalálkozó Budapest Komjádi Béla usz. honlap cím    
                 
  06.12-15. LXXXV.Orsz.Ifi Bajnokság Open-Kvalifikációs Kecskemét Csabai G.krt.5. honlap cím cím    
  06.16. Gyarmati Kupa Hódmezõvásárhely Gyarmati Dezsõ  honlap cím cím    
  06.26-29. CXV.Orsz. Bajnokság Széchy Tamás emlékére Open-Kvalifikációs Debrecen Zákány u honlap cím      

Július              
  07.11-13 XVII.Orsz Vidék Bajnokság Hódmezõvásárhely Gyarmati Dezsõ  honlap cím      
  07.13-14 II.Orsz.Delfin Bajnokság Szombathely Bartók B.krt.41. honlap cím      
  07.19-20. Budapest Open - Kvalifikációs Bajnokság II. forduló Budapest Komjádi Béla honlap cím      
  07.25-27. XLVI.Orsz.Gyermek Bajnokság Miskolc Kemény Dénes honlap cím címcím    
  Augusztus              
  08.01-03. LVII. Orsz.Serdülõ Bajnokság Eger Bitskey Aladár honlap cím      
  Október              
  10.05. Utánpótlás III.forduló Budapest Komjádi Béla honlap cím cím cím  
  10.19. Traubi Kupa III.forduló Debrecen Zákány u. honlap cím cím cím  
  November              
  11.02. 8 -11 évesek III forduló Székesfehérvár Csitáry G.Emil honlap cím cím cím  
  11.03. 12+ III.forduló Székesfehérvár Csitáry G.Emil honlap cím cím    
  11.02-03. Dr. Dobai Gyula emlékverseny Kecskemét Csabai G.krt.5. honlap cím      
  11.09. Budapest Kupa III. forduló Budapest Komjádi Béla honlap cím      
  11.14. Rövidpályás O.B. Felnõtt Százhalombatta   honlap cím  cím  cím    
  11.16. Utánpótlás IV. forduló Budapest Komjádi Béla honlap cím      
  December              
  12.14. Naturtex Kupa Hódmezõvárhely Gyarmati Dezsõ uszoda honlap cím cím cím  
  12.21. H91 Open Székesfehérvár Csitáry G.Emil honlap cím      
  12.21.-22. Közép-magyarországi Régiós cikluszáró úszóverseny Budapest Komjádi Béla honlap cím cím cím