25 m. fiú gyorsúszás

1. versenyszám

 

1. futam

 

1.  Gál Levente     2009     Veszprémi Úszó Klub     99:99,9 

2.  Bánó Olivér     2010     Veszprémi Úszó Klub         0:51,6 

3.  Czövek Dávid     2010     Delfin SE      0:50,7 

4.  Kalmár Bence     2010     Veszprémi Úszó Klub         0:51,0 

5.  Szalai Rajmund     2010     Veszprémi Úszó Klub         0:57,0 

 

2. futam

 

1.  Tiszttartó Ágoston     2009     Veszprémi Úszó Klub         0:46,0 

2.  Hursán Márk     2010     Győri Úszó SE                   0:44,0 

3.  Fazekas Balázs     2009     Sárvári Úszóiskola        0:38,9 

4.  Sebestyén Bálint     2009     Sárvári Úszóiskola        0:40,7 

5.  Bánó Szilárd     2010     Veszprémi Úszó Klub         0:45,0 

 

3. futam

 

1.  Dávidházi Ádám     2010     Delfin SE      0:36,9 

2.  Márton András     2010     Vidra SE      0:34,5 

3.  Lakatos Máté     2009     Győri Úszó SE                   0:30,0 

4.  Kovács Zsombor     2009     Vidra SE      0:32,4 

5.  Bezák Dávid     2010     Delfin SE      0:35,4 

 

4. futam

 

1.  Határhegyi Csanád     2009     Delfin SE      0:29,4 

2.  Magda Vitus     2010     Móri Úszó Egyesület         0:26,6 

3.  Hegedűs-Ari Mátyás     2009     Hullám 91 ÚVE                 0:23,0 

4.  Sallay Kristóf László     2010     Móri Úszó Egyesület         0:26,1 

5.  Kiss Richárd     2009     Delfin SE      0:28,6 


25 m. leány  gyorsúszás

2. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Béni Georgina     2009     Veszprémi Úszó Klub     99:99,9 

3.  Fogas Zsófia     2010     Delfin SE      0:46,3 

4.  Szlobodnik-Rampasek Réka     2010     Győri Úszó SE     99:99,9 

5.  Brotscholl Kinga     2010     Veszprémi Úszó Klub     99:99,9 

 

2. futam

 

2.  Tibai Zita     2010     Delfin SE      0:45,5 

3.  Fischer Lili     2011     Veszprémi Úszó Klub         0:43,4 

4.  Rigó Jázmin     2010     Delfin SE      0:44,9 

 

3. futam

 

1.  Bánó Bianka     2009     Sárvári Úszóiskola        0:41,0 

2.  Tamás Rebeka     2011     Győri Úszó SE                   0:38,0 

3.  Halasi Loretta     2009     Delfin SE      0:36,5 

4.  Bagi Tímea Kata     2010     Balaton Úszó Klub         0:37,72

5.  Hegedűs-Ari Nóra     2010     Hullám 91 ÚVE                 0:40,0 

 

4. futam

 

1.  Mórocz Júlia     2009     Sárvári Úszóiskola        0:36,2 

2.  Zsargó Petra     2009     Veszprémi Úszó Klub         0:35,0 

3.  Polgár Emma     2009     Veszprémi Úszó Klub         0:30,0 

4.  Fein Fruzsina     2009     Delfin SE      0:33,4 

5.  Fekete Lili     2009     Delfin SE      0:36,2 

 

5. futam

 

1.  Hámori Zsófia Virág     2009     Hullám 91 ÚVE                 0:30,0 

2.  Zsargó Boglárka     2009     Veszprémi Úszó Klub         0:26,0 

3.  Kovács Enikő Csenge     2009     Veszprémi Úszó Klub         0:25,0 

4.  Hagemann Kata     2009     Balaton Úszó Klub         0:25,96

5.  Tóth Lilien     2009     Sárvári Úszóiskola        0:27,3 

 

6. futam

 

1.  Lukács Luca     2010     Delfin SE      0:25,0 

2.  Vágó Peggi     2009     Győri Úszó SE                   0:23,8 

3.  Tóth Mirtill     2009     Győri Úszó SE                   0:21,5 

4.  Varga Virág     2009     Móri Úszó Egyesület         0:23,1 

5.  Krausz Anna     2009     Móri Úszó Egyesület         0:24,5 

 

 

50 m fiú gyorsúszás

3. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Fister Bence     2007     Veszprémi Úszó Klub     99:99,9 

3.  Gyurcsán Botond     2008     Veszprémi Úszó Klub         1:00,0 

4.  Szilágyi Bence     2007     Veszprémi Úszó Klub         1:02,0 

5.  Szabó Gellért     2007     Veszprémi Úszó Klub     99:99,9 


50 m fiú gyorsúszás

3. versenyszám

 

2. futam

 

2.  Schmidt Márk     2007     Hullám 91 ÚVE                 1:00,0 

3.  Magda Mirkó     2008     Móri Úszó Egyesület         0:57,7 

4.  Kovács Botond     2008     Veszprémi Úszó Klub         0:59,3 

5.  Tiszttartó Márton     2007     Veszprémi Úszó Klub         1:00,0 

 

3. futam

 

1.  Frank Bálint     2007     Balaton Úszó Klub         0:55,0 

2.  Zámbó Dávid     2007     Balaton Úszó Klub         0:51,21

3.  Matyikó Máté     2008     Veszprémi Úszó Klub         0:50,0 

4.  Sallay András Imre     2008     Móri Úszó Egyesület         0:51,2 

5.  Nánássy Torda     2007     Vidra SE      0:52,3 

 

4. futam

 

1.  Kovács Ádám Tamás     2008     Móri Úszó Egyesület         0:50,0 

2.  Szűcs Gellért     2007     Győri Úszó SE                   0:49,0 

3.  Ottófi Dávid     2008     Győri Úszó SE                   0:48,0 

4.  Csertán Péter     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:48,0 

5.  Kővári Dániel     2008     Hullám 91 ÚVE                 0:50,0 

 

5. futam

 

1.  Pocsai Brendon     2007     Pápai Úszó SE                   0:47,8 

2.  Bokrossy Balázs     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:44,0 

3.  Lendvai Kristóf     2007     Móri Úszó Egyesület         0:43,0 

4.  Laczi Olivér     2007     Hullám 91 ÚVE                 0:43,4 

5.  Horváth Miklós     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:44,0 

 

6. futam

 

1.  Márkus István Dániel     2007     Hullám 91 ÚVE                 0:42,4 

2.  Vígh Olivér     2008     Balaton Úszó Klub         0:42,0 

3.  Takács Imre     2007     Győri Úszó SE                   0:40,5 

4.  Győrfi Márk     2007     Móri Úszó Egyesület         0:40,8 

5.  Straszewski Márton     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:42,0 

 

7. futam

 

1.  Mótusz Márk     2007     Győri Úszó SE                   0:40,5 

2.  Nagy Levente     2007     Tabi Amatőr Úszók               0:39,5 

3.  Pakodi Gergő     2007     Móri Úszó Egyesület         0:38,3 

4.  Tamás Barnabás     2008     Győri Úszó SE                   0:38,8 

5.  Stocz Botond     2007     Móri Úszó Egyesület         0:39,8 


50 m leány gyorsúszás

4. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Al-Shamiry Leila     2008     Sárvári Úszóiskola        1:14,5 

3.  Brotscholl Adrienn     2008     Veszprémi Úszó Klub         1:00,0 

4.  Molnár Lujza     2008     Veszprémi Úszó Klub         1:07,0 

5.  Péter Petra     2007     Veszprémi Úszó Klub         1:26,0 

 

2. futam

 

2.  Horváth Bianka     2007     Veszprémi Úszó Klub         1:00,0 

3.  Czompó Léna     2008     Móri Úszó Egyesület         0:55,6 

4.  Soós Eszter     2007     Győri Úszó SE                   0:57,0 

5.  Ferenczi Júlia     2007     Veszprémi Úszó Klub         1:00,0 

 

3. futam

 

1.  Szabó Luca     2008     Hullám 91 ÚVE                 0:55,3 

2.  Németh Kitti Hanna     2008     Hullám 91 ÚVE                 0:52,8 

3.  Tóth Mirtill     2009     Győri Úszó SE                   0:51,0 

4.  Bogya Ada Boglárka     2007     Móri Úszó Egyesület         0:52,1 

5.  Török Lili     2008     Veszprémi Úszó Klub         0:54,0 

 

4. futam

 

1.  Krácsovics Kata     2008     Vidra SE      0:48,7 

2.  Tóth Lotti     2008     Veszprémi Úszó Klub         0:47,6 

3.  Lőrincz Panna     2008     Veszprémi Úszó Klub         0:47,0 

4.  Fias Emma     2008     Győri Úszó SE                   0:47,5 

5.  Beke Rebeka     2007     Hullám 91 ÚVE                 0:48,0 

 

5. futam

 

1.  Rédling Hanna     2008     Veszprémi Úszó Klub         0:47,0 

2.  Major Boglárka     2008     Hullám 91 ÚVE                 0:45,9 

3.  Beke Erika     2007     Hullám 91 ÚVE                 0:45,0 

4.  Gondos Réka     2008     Vidra SE      0:45,6 

5.  Márton Lili     2008     Vidra SE      0:46,5 

 

6. futam

 

1.  Szurok Lili     2007     Hullám 91 ÚVE                 0:44,0 

2.  Tóth Lujzi     2007     Vidra SE      0:42,5 

3.  Gombás Médea     2008     Veszprémi Úszó Klub         0:41,0 

4.  Gondos Luca     2007     Vidra SE      0:42,3 

5.  Presits Janka     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:43,0 

 

7. futam

 

1.  Adorján-Csomai Vivien     2006     Veszprémi Úszó Klub         0:40,0 

2.  Kiss Luca     2007     Vidra SE      0:38,9 

3.  Farkas Luca     2007     Vidra SE      0:32,4 

4.  Nagy Boglárka     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:36,0 

5.  Zombor Zóra     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:39,0 


25 m fiú hátúszás

5. versenyszám

 

1. futam

 

1.  Gál Levente     2009     Veszprémi Úszó Klub     99:99,9 

2.  Bánó Olivér     2010     Veszprémi Úszó Klub         0:53,0 

3.  Bezák Dávid     2010     Delfin SE      0:40,2 

4.  Czövek Dávid     2010     Delfin SE      0:41,8 

5.  Szalai Rajmund     2010     Veszprémi Úszó Klub     99:99,9 

 

2. futam

 

1.  Bánó Szilárd     2010     Veszprémi Úszó Klub         0:40,0 

2.  Vajda Szilárd     2009     Hullám 91 ÚVE                 0:40,0 

3.  Dávidházi Ádám     2010     Delfin SE      0:38,7 

4.  Fazekas Balázs     2009     Sárvári Úszóiskola        0:39,5 

5.  Hursán Márk     2010     Győri Úszó SE                   0:40,0 

 

3. futam

 

1.  Sebestyén Bálint     2009     Sárvári Úszóiskola        0:37,6 

2.  Kovács Zsombor     2009     Vidra SE      0:34,5 

3.  Kiss Richárd     2009     Delfin SE      0:32,1 

4.  Kalmár Bence     2010     Veszprémi Úszó Klub         0:33,2 

5.  Márton András     2010     Vidra SE      0:36,5 

 

4. futam

 

1.  Lakatos Máté     2009     Győri Úszó SE                   0:29,0 

2.  Határhegyi Csanád     2009     Delfin SE      0:28,3 

3.  Hegedűs-Ari Mátyás     2009     Hullám 91 ÚVE                 0:25,0 

4.  Sallay Kristóf László     2010     Móri Úszó Egyesület         0:25,6 

5.  Magda Vitus     2010     Móri Úszó Egyesület         0:28,6 

 

 

25 m leány hátúszás

6. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Varga Rebeka     2010     Veszprémi Úszó Klub     99:99,9 

3.  Béni Georgina     2009     Veszprémi Úszó Klub     99:99,9 

4.  Brotscholl Kinga     2010     Veszprémi Úszó Klub     99:99,9 

5.  Gál Zoé     2011     Veszprémi Úszó Klub     99:99,99

 

2. futam

 

3.  Domahidy Kata     2009     Hullám 91 ÚVE                 0:50,0 

4.  Fischer Lili     2011     Veszprémi Úszó Klub     99:99,9 

 

3. futam

 

1.  Hegedűs-Ari Nóra     2010     Hullám 91 ÚVE                 0:50,0 

2.  Szlobodnik-Rampasek Réka     2010     Győri Úszó SE                   0:47,0 

3.  Horváth-Csurgai Bettina     2010     Hullám 91 ÚVE                 0:45,0 

4.  Fogas Zsófia     2010     Delfin SE      0:46,7 

5.  Tibai Zita     2010     Delfin SE      0:48,1 


25 m leány hátúszás

6. versenyszám

 

4. futam

 

1.  Rigó Jázmin     2010     Delfin SE      0:39,9 

2.  Zsargó Petra     2009     Veszprémi Úszó Klub         0:35,0 

3.  Fekete Lili     2009     Delfin SE      0:33,1 

4.  Fein Fruzsina     2009     Delfin SE      0:33,5 

5.  Mórocz Júlia     2009     Sárvári Úszóiskola        0:38,9 

 

5. futam

 

1.  Halasi Loretta     2009     Delfin SE      0:32,3 

2.  Bagi Tímea Kata     2010     Balaton Úszó Klub         0:31,15

3.  Hagemann Kata     2009     Balaton Úszó Klub         0:29,94

4.  Tamás Rebeka     2011     Győri Úszó SE                   0:30,0 

5.  Bánó Bianka     2009     Sárvári Úszóiskola        0:31,3 

 

6. futam

 

1.  Krausz Anna     2009     Móri Úszó Egyesület         0:29,9 

2.  Kovács Enikő Csenge     2009     Veszprémi Úszó Klub         0:28,0 

3.  Varga Virág     2009     Móri Úszó Egyesület         0:27,1 

4.  Tóth Lilien     2009     Sárvári Úszóiskola        0:27,2 

5.  Zsargó Boglárka     2009     Veszprémi Úszó Klub         0:28,0 

 

7. futam

 

1.  Lukács Luca     2010     Delfin SE      0:26,7 

2.  Hámori Zsófia Virág     2009     Hullám 91 ÚVE                 0:25,0 

3.  Vágó Peggi     2009     Győri Úszó SE                   0:23,5 

4.  Tóth Mirtill     2009     Győri Úszó SE                   0:24,5 

5.  Polgár Emma     2009     Veszprémi Úszó Klub         0:26,0 

 

 

50 m fiú hátúszás

7. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Fister Bence     2007     Veszprémi Úszó Klub         1:19,0 

3.  Magda Mirkó     2008     Móri Úszó Egyesület         1:05,2 

4.  Gyurcsán Botond     2008     Veszprémi Úszó Klub         1:08,0 

5.  Szabó Gellért     2007     Veszprémi Úszó Klub     99:99,99

 

2. futam

 

2.  Kornseé Zalán     2008     Hullám 91 ÚVE                 1:05,0 

3.  Schmidt Márk     2007     Hullám 91 ÚVE                 1:02,0 

4.  Kovács Botond     2008     Veszprémi Úszó Klub         1:04,0 

5.  Szilágyi Bence     2007     Veszprémi Úszó Klub         1:05,0 


50 m fiú hátúszás

7. versenyszám

 

3. futam

 

1.  Frank Bálint     2007     Balaton Úszó Klub         0:55,38

2.  Matyikó Máté     2008     Veszprémi Úszó Klub         0:54,0 

3.  Nánássy Torda     2007     Vidra SE      0:53,4 

4.  Sallay András Imre     2008     Móri Úszó Egyesület         0:53,8 

5.  Zámbó Dávid     2007     Balaton Úszó Klub         0:54,38

 

4. futam

 

1.  Pocsai Brendon     2007     Pápai Úszó SE                   0:52,8 

2.  Csertán Péter     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:52,0 

3.  Szűcs Gellért     2007     Győri Úszó SE                   0:52,0 

4.  Ottófi Dávid     2008     Győri Úszó SE                   0:52,0 

5.  Kovács Ádám Tamás     2008     Móri Úszó Egyesület         0:52,1 

 

5. futam

 

1.  Kővári Dániel     2008     Hullám 91 ÚVE                 0:52,0 

2.  Győrfi Márk     2007     Móri Úszó Egyesület         0:49,3 

3.  Bokrossy Balázs     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:47,0 

4.  Laczi Olivér     2007     Hullám 91 ÚVE                 0:48,4 

5.  Stocz Botond     2007     Móri Úszó Egyesület         0:49,7 

 

6. futam

 

1.  Lendvai Kristóf     2007     Móri Úszó Egyesület         0:46,4 

2.  Vígh Olivér     2008     Balaton Úszó Klub         0:46,0 

3.  Takács Imre     2007     Győri Úszó SE                   0:46,0 

4.  Tamás Barnabás     2008     Győri Úszó SE                   0:46,0 

5.  Pakodi Gergő     2007     Móri Úszó Egyesület         0:46,0 

 

7. futam

 

1.  Mótusz Márk     2007     Győri Úszó SE                   0:45,8 

2.  Márkus István Dániel     2007     Hullám 91 ÚVE                 0:43,6 

3.  Nagy Levente     2007     Tabi Amatőr Úszók               0:40,5 

4.  Remport Csanád     2007     Móri Úszó Egyesület         0:41,6 

5.  Straszewski Márton     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:44,0 

 

 

50 m leány hátúszás

8. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Péter Petra     2007     Veszprémi Úszó Klub         1:10,0 

3.  Czompó Léna     2008     Móri Úszó Egyesület         1:04,4 

4.  Al-Shamiry Leila     2008     Sárvári Úszóiskola        1:10,0 

5.  Varga Johanna     2008     Veszprémi Úszó Klub     99:99,9 


50 m leány hátúszás

8. versenyszám

 

2. futam

 

3.  Brotscholl Adrienn     2008     Veszprémi Úszó Klub         1:00,0 

4.  Molnár Lujza     2008     Veszprémi Úszó Klub         1:03,0 

 

3. futam

 

1.  Szabó Luca     2008     Hullám 91 ÚVE                 0:58,3 

2.  Soós Eszter     2007     Győri Úszó SE                   0:58,0 

3.  Lőrincz Panna     2008     Veszprémi Úszó Klub         0:55,0 

4.  Németh Kitti Hanna     2008     Hullám 91 ÚVE                 0:55,1 

5.  Rédling Hanna     2008     Veszprémi Úszó Klub         0:58,0 

 

4. futam

 

1.  Vágó Peggi     2009     Győri Úszó SE                   0:54,0 

2.  Bogya Ada Boglárka     2007     Móri Úszó Egyesület         0:53,8 

3.  Beke Rebeka     2007     Hullám 91 ÚVE                 0:52,0 

4.  Fias Emma     2008     Győri Úszó SE                   0:52,0 

5.  Szurok Lili     2007     Hullám 91 ÚVE                 0:54,0 

 

5. futam

 

1.  Major Boglárka     2008     Hullám 91 ÚVE                 0:51,6 

2.  Gondos Réka     2008     Vidra SE      0:50,2 

3.  Beke Erika     2007     Hullám 91 ÚVE                 0:50,0 

4.  Adorján-Csomai Vivien     2006     Veszprémi Úszó Klub         0:50,0 

5.  Krácsovics Kata     2008     Vidra SE      0:50,2 

 

6. futam

 

1.  Tóth Lotti     2008     Veszprémi Úszó Klub         0:49,8 

2.  Presits Janka     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:48,0 

3.  Gondos Luca     2007     Vidra SE      0:47,8 

4.  Márton Lili     2008     Vidra SE      0:47,8 

5.  Zombor Zóra     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:48,0 

 

7. futam

 

1.  Tóth Lujzi     2007     Vidra SE      0:45,6 

2.  Nagy Boglárka     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:44,0 

3.  Farkas Luca     2007     Vidra SE      0:40,3 

4.  Gombás Médea     2008     Veszprémi Úszó Klub         0:42,0 

5.  Kiss Luca     2007     Vidra SE      0:45,6 

 

 

25 m fiú mellúszás

9. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Bezák Dávid     2010     Delfin SE      0:50,3 

3.  Kovács Zsombor     2009     Vidra SE      0:40,2 

4.  Márton András     2010     Vidra SE      0:45,6 

5.  Lakatos Máté     2009     Győri Úszó SE     99:99,9 


25 m fiú mellúszás

9. versenyszám

 

2. futam

 

1.  Kiss Richárd     2009     Delfin SE      0:39,5 

2.  Sallay Kristóf László     2010     Móri Úszó Egyesület         0:33,5 

3.  Hegedűs-Ari Mátyás     2009     Hullám 91 ÚVE                 0:30,0 

4.  Magda Vitus     2010     Móri Úszó Egyesület         0:32,6 

5.  Határhegyi Csanád     2009     Delfin SE      0:38,7 

 

 

25 m leány mellúszás

10. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Fischer Lili     2011     Veszprémi Úszó Klub         1:07,0 

3.  Mórocz Júlia     2009     Sárvári Úszóiskola        0:42,0 

4.  Tibai Zita     2010     Delfin SE      0:50,4 

5.  Tamás Rebeka     2011     Győri Úszó SE     99:99,9 

 

2. futam

 

2.  Bagi Tímea Kata     2010     Balaton Úszó Klub         0:39,38

3.  Lukács Luca     2010     Delfin SE      0:36,9 

4.  Zsargó Petra     2009     Veszprémi Úszó Klub         0:38,0 

5.  Bánó Bianka     2009     Sárvári Úszóiskola        0:40,5 

 

3. futam

 

1.  Hagemann Kata     2009     Balaton Úszó Klub         0:36,75

2.  Tóth Lilien     2009     Sárvári Úszóiskola        0:34,1 

3.  Vágó Peggi     2009     Győri Úszó SE                   0:32,0 

4.  Krausz Anna     2009     Móri Úszó Egyesület         0:33,1 

5.  Polgár Emma     2009     Veszprémi Úszó Klub         0:35,0 

 

4. futam

 

1.  Hámori Zsófia Virág     2009     Hullám 91 ÚVE                 0:32,0 

2.  Zsargó Boglárka     2009     Veszprémi Úszó Klub         0:30,0 

3.  Tóth Mirtill     2009     Győri Úszó SE                   0:29,2 

4.  Kovács Enikő Csenge     2009     Veszprémi Úszó Klub         0:30,0 

5.  Varga Virág     2009     Móri Úszó Egyesület         0:31,2 

 

 

50 m fiú mellúszás

11. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Kovács Botond     2008     Veszprémi Úszó Klub         1:19,0 

3.  Kovács Ádám Tamás     2008     Móri Úszó Egyesület         1:11,1 

4.  Sallay András Imre     2008     Móri Úszó Egyesület         1:15,0 

5.  Szabó Gellért     2007     Veszprémi Úszó Klub     99:99,9 


50 m fiú mellúszás

11. versenyszám

 

2. futam

 

2.  Gyurcsán Botond     2008     Veszprémi Úszó Klub         1:10,0 

3.  Schmidt Márk     2007     Hullám 91 ÚVE                 1:08,0 

4.  Magda Mirkó     2008     Móri Úszó Egyesület         1:09,7 

 

3. futam

 

1.  Kővári Dániel     2008     Hullám 91 ÚVE                 1:04,0 

2.  Márkus István Dániel     2007     Hullám 91 ÚVE                 1:00,8 

3.  Nánássy Torda     2007     Vidra SE      0:59,8 

4.  Ottófi Dávid     2008     Győri Úszó SE                   1:00,0 

5.  Pocsai Brendon     2007     Pápai Úszó SE                   1:01,0 

 

4. futam

 

1.  Bokrossy Balázs     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:58,0 

2.  Csertán Péter     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:57,0 

3.  Tamás Barnabás     2008     Győri Úszó SE                   0:56,0 

4.  Laczi Olivér     2007     Hullám 91 ÚVE                 0:56,9 

5.  Vígh Olivér     2008     Balaton Úszó Klub         0:58,0 

 

5. futam

 

1.  Lendvai Kristóf     2007     Móri Úszó Egyesület         0:55,8 

2.  Győrfi Márk     2007     Móri Úszó Egyesület         0:54,6 

3.  Pakodi Gergő     2007     Móri Úszó Egyesület         0:54,0 

4.  Stocz Botond     2007     Móri Úszó Egyesület         0:54,4 

5.  Szűcs Gellért     2007     Győri Úszó SE                   0:54,8 

 

6. futam

 

1.  Takács Imre     2007     Győri Úszó SE                   0:54,0 

2.  Matyikó Máté     2008     Veszprémi Úszó Klub         0:52,0 

3.  Nagy Levente     2007     Tabi Amatőr Úszók               0:47,3 

4.  Straszewski Márton     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:51,0 

5.  Mótusz Márk     2007     Győri Úszó SE                   0:54,0 

 

 

50 m leány mellúszás

12. versenyszám

 

1. futam

 

1.  Péter Petra     2007     Veszprémi Úszó Klub         1:18,0 

2.  Molnár Lujza     2008     Veszprémi Úszó Klub         1:15,0 

3.  Szabó Luca     2008     Hullám 91 ÚVE                 1:09,9 

4.  Czompó Léna     2008     Móri Úszó Egyesület         1:11,2 

5.  Al-Shamiry Leila     2008     Sárvári Úszóiskola        1:17,2 


50 m leány mellúszás

12. versenyszám

 

2. futam

 

1.  Beke Rebeka     2007     Hullám 91 ÚVE                 1:09,0 

2.  Beke Erika     2007     Hullám 91 ÚVE                 1:08,0 

3.  Krácsovics Kata     2008     Vidra SE      1:02,3 

4.  Németh Kitti Hanna     2008     Hullám 91 ÚVE                 1:04,8 

5.  Vágó Peggi     2009     Győri Úszó SE                   1:08,0 

 

3. futam

 

1.  Gondos Réka     2008     Vidra SE      1:02,3 

2.  Brotscholl Adrienn     2008     Veszprémi Úszó Klub         1:00,0 

3.  Rédling Hanna     2008     Veszprémi Úszó Klub         0:59,0 

4.  Lőrincz Panna     2008     Veszprémi Úszó Klub         0:59,0 

5.  Tóth Mirtill     2009     Győri Úszó SE                   1:02,0 

 

4. futam

 

1.  Tóth Lotti     2008     Veszprémi Úszó Klub         0:58,7 

2.  Márton Lili     2008     Vidra SE      0:57,8 

3.  Bogya Ada Boglárka     2007     Móri Úszó Egyesület         0:55,9 

4.  Gondos Luca     2007     Vidra SE      0:57,8 

5.  Major Boglárka     2008     Hullám 91 ÚVE                 0:58,5 

 

5. futam

 

1.  Tóth Lujzi     2007     Vidra SE      0:55,6 

2.  Fias Emma     2008     Győri Úszó SE                   0:55,0 

3.  Farkas Luca     2007     Vidra SE      0:54,6 

4.  Szurok Lili     2007     Hullám 91 ÚVE                 0:55,0 

5.  Adorján-Csomai Vivien     2006     Veszprémi Úszó Klub         0:55,0 

 

6. futam

 

1.  Kiss Luca     2007     Vidra SE      0:53,4 

2.  Gombás Médea     2008     Veszprémi Úszó Klub         0:51,0 

3.  Nagy Boglárka     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:46,0 

4.  Zombor Zóra     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:50,0 

5.  Presits Janka     2007     Veszprémi Úszó Klub         0:51,0 

 

 

4x50m fiú-leány gyorsváltó

15. versenyszám

 

1. futam

 

1.  Sárvár                        99:99,99

             ? (    )  -  ? (    )  -  ? (    )  -  ? (    )

2.  Veszprémi Úszó Klub "B"                 --:--,--

             ? (    )  -   (    )  -   (    )  -  ? (    )

3.  PUSE "B"                                 2:45,0 

             ? (    )  -  ? (    )  -  ? (    )  -  ? (    )

4.  Móri Úszó Egyesület "C"                                 3:19,2 

             ? (    )  -  ? (    )  -  ? (    )  -  ? (    )

5.  Veszprémi Úszó Klub "A"                 --:--,--


4x50m fiú-leány gyorsváltó

15. versenyszám

 

2. futam

 

1.  PUSE "A"                                 2:25,0 

             ? (    )  -  ? (    )  -  ? (    )  -  ? (    )

2.  Rája "B"                                    2:16,0 

             Palkovics Tamás (2005)  -  Burján Barnabás (2004)  -  Loránd Laura (2003)  -  Balassa Melinda (2002)

3.  Rája "A"                                    2:09,0 

             Cser Dávid (2005)  -  Újvári Dorina (2004)  -  Antal Csenge (2003)  -  Palkovics Máté (2002)

4.  Móri Úszó Egyesület "A"                                 2:11,4 

             ? (    )  -  ? (    )  -  ? (    )  -  ? (    )

5.  Móri Úszó Egyesület "B"                                 2:16,5 

             ? (    )  -  ? (    )  -  ? (    )  -  ? (    )

 

 

50 m fiú gyorsúszás

16. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Szilágyi Barnabás     2006     Veszprémi Úszó Klub         0:56,0 

3.  Brotscholl Dávid     2006     Veszprémi Úszó Klub         0:55,0 

4.  Bagi Bence     2006     Balaton Úszó Klub         0:55,62

5.  Horváth Ticián     2006     Veszprémi Úszó Klub         0:58,0 

 

2. futam

 

2.  Kovács Márk     2006     Sárvári Úszóiskola        0:53,2 

3.  Bálint András     2006     Pápai Úszó SE                   0:47,0 

4.  Rapali Bence     2006     Hullám 91 ÚVE                 0:49,0 

 

3. futam

 

1.  Kiss Bálint     2004     Pápai Úszó SE                   0:45,0 

2.  Szabó Levente     2005     Hullám 91 ÚVE                 0:43,0 

3.  Oláh Levente     2005     Pápai Úszó SE                   0:41,0 

4.  Virág Bence     2005     Sárvári Úszóiskola        0:42,6 

5.  Zámbó Patrik     2005     Balaton Úszó Klub         0:43,0 

 

4. futam

 

1.  Stern Máté     2005     Pápai Úszó SE                   0:40,5 

2.  Király Dávid     2006     Rája 94 Úszó Klub         0:40,0 

3.  Eszes Patrik     2004     Pápai Úszó SE                   0:39,5 

4.  Krausz Balázs     2006     Móri Úszó Egyesület         0:39,8 

5.  Leimeiszter Ábel     2006     Pápai Úszó SE                   0:40,4 

 

5. futam

 

1.  Horváth Ákos     2006     Hullám 91 ÚVE                 0:39,4 

2.  Varga Benedek     2006     Móri Úszó Egyesület         0:38,4 

3.  Kasper Miklós     2005     Tempo-Aqua SE                   0:37,0 

4.  Vígh Martin     2004     Balaton Úszó Klub         0:37,0 

5.  Debreceni Ádám     2005     Hullám 91 ÚVE                 0:38,7 


50 m fiú gyorsúszás

16. versenyszám

 

6. futam

 

1.  Dániel Gergő     2004     Győri Úszó SE                   0:37,0 

2.  Kalányos Bendegúz     2006     Móri Úszó Egyesület         0:36,5 

3.  Palkovics Tamás     2005     Rája 94 Úszó Klub         0:36,0 

4.  Sebestyén Dániel     2005     Sárvári Úszóiskola        0:36,2 

5.  Poczai Dávid     2003     Rája 94 Úszó Klub         0:37,0 

 

7. futam

 

1.  Bajai Alexander     2006     Veszprémi Úszó Klub         0:34,0 

2.  Dombos Bence     2005     Pápai Úszó SE                   0:33,8 

3.  Minyó Ádám     2004     Veszprémi Úszó Klub         0:33,0 

4.  Marton Dávid     2003     Balaton Úszó Klub         0:33,53

5.  Kertész Márk     2005     Veszprémi Úszó Klub         0:34,0 

 

8. futam

 

1.  Matyikó Milán     2005     Veszprémi Úszó Klub         0:33,0 

2.  Burján Barnabás     2004     Rája 94 Úszó Klub         0:33,0 

3.  Veisz Richárd     2003     Veszprémi Úszó Klub         0:32,9 

4.  Cser Dávid     2005     Rája 94 Úszó Klub         0:33,0 

5.  Longhi Nicolas     2004     Rája 94 Úszó Klub         0:33,0 

 

9. futam

 

1.  Forró Ákos     2003     Tabi Amatőr Úszók               0:32,2 

2.  Vas János Andor     2003     Móri Úszó Egyesület         0:30,7 

3.  Páll Sebestyén     2003     Veszprémi Úszó Klub         0:30,16

4.  Bánó Szabolcs     2003     Veszprémi Úszó Klub         0:30,53

5.  Krausz Ernő     2004     Móri Úszó Egyesület         0:30,9 

 

 

50 m leány gyorsúszás

17. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Pesti Borbála     2006     Móri Úszó Egyesület         0:50,4 

3.  Szabó Kyra     2004     Hullám 91 ÚVE                 0:44,9 

4.  Tax Kata     2006     Pápai Úszó SE                   0:46,5 

5.  Géringer Lara     2006     Móri Úszó Egyesület         0:53,0 

 

2. futam

 

1.  Horváth Noémi     2006     Móri Úszó Egyesület         0:43,4 

2.  Zsebők Laura     2006     Hullám 91 ÚVE                 0:42,6 

3.  Kóbor Anna     2006     Móri Úszó Egyesület         0:41,2 

4.  Fodor Luca     2005     Pápai Úszó SE                   0:42,5 

5.  Nagy Petra     2005     Sárvári Úszóiskola        0:43,4 


50 m leány gyorsúszás

17. versenyszám

 

3. futam

 

1.  Feczkó Boróka     2004     Pápai Úszó SE                   0:40,5 

2.  Hámori Laura     2006     Hullám 91 ÚVE                 0:39,6 

3.  Laczi Hanna     2006     Hullám 91 ÚVE                 0:39,1 

4.  Balogh Eszter     2004     Pápai Úszó SE                   0:39,4 

5.  Bakó Luca Boglárka     2003     Hullám 91 ÚVE                 0:40,0 

 

4. futam

 

1.  Kertész Dorina     2006     Győri Úszó SE                   0:38,8 

2.  Szabó Zsófia     2004     Veszprémi Úszó Klub         0:37,0 

3.  Loránd Laura     2003     Rája 94 Úszó Klub         0:37,0 

4.  Tombor Viktória     2005     Veszprémi Úszó Klub         0:37,0 

5.  Putyera Petra     2005     Tabi Amatőr Úszók               0:38,8 

 

5. futam

 

1.  Kasper Anna     2005     Tempo-Aqua SE                   0:36,5 

2.  Veisz Dóra     2005     Veszprémi Úszó Klub         0:36,0 

3.  Pretz Dorina     2004     Tabi Amatőr Úszók               0:34,5 

4.  Remport Dorka     2005     Móri Úszó Egyesület         0:34,8 

5.  Nyiri Villő     2005     Veszprémi Úszó Klub         0:36,0 

 

6. futam

 

1.  Antal Csenge     2003     Rája 94 Úszó Klub         0:34,0 

2.  Újvári Dorina     2004     Rája 94 Úszó Klub         0:33,0 

3.  Wágner Csenge     2004     Móri Úszó Egyesület         0:30,8 

4.  Remport Kitti     2003     Móri Úszó Egyesület         0:32,1 

5.  Bánó Viktória     2005     Veszprémi Úszó Klub         0:33,0 

 

 

100 m fiú gyorsúszás

18. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Straszewski Márton     2007     Veszprémi Úszó Klub         1:34,0 

3.  Varga Benedek     2006     Móri Úszó Egyesület         1:25,7 

4.  Győrfi Márk     2007     Móri Úszó Egyesület         1:29,4 

5.  Bokrossy Balázs     2007     Veszprémi Úszó Klub         1:40,0 

 

2. futam

 

2.  Pakodi Gergő     2007     Móri Úszó Egyesület         1:21,5 

3.  Remport Csanád     2007     Móri Úszó Egyesület         1:17,0 

4.  Csomor Botond     2002     Pápai Úszó SE                   1:20,0 

5.  Kalányos Bendegúz     2006     Móri Úszó Egyesület         1:25,2 


100 m fiú gyorsúszás

18. versenyszám

 

3. futam

 

1.  Tóth-Vig Barnabás     2002     Rája 94 Úszó Klub         1:15,0 

2.  Ferenczi Marcell     2000     Rája 94 Úszó Klub         1:10,0 

3.  Minyó Ádám     2004     Veszprémi Úszó Klub         1:09,0 

4.  Varga Bence     2002     Rája 94 Úszó Klub         1:10,0 

5.  Horváth Benedek     2001     Veszprémi Úszó Klub         1:14,0 

 

4. futam

 

1.  Veisz Richárd     2003     Veszprémi Úszó Klub         1:08,0 

2.  Győrvári Bálint     1999     Sárvári Úszóiskola        1:06,4 

3.  Kasper Attila     2002     Tempo-Aqua SE                   1:05,0 

4.  Gyurkó Barnabás     1999     Veszprémi Úszó Klub         1:05,0 

5.  Vas János Andor     2003     Móri Úszó Egyesület         1:08,0 

 

5. futam

 

1.  Szabó Szilárd     2000     Veszprémi Úszó Klub         1:04,0 

2.  Palkovics Máté     2002     Rája 94 Úszó Klub         1:03,0 

3.  Nagy Benedek     2002     Sárvári Úszóiskola        1:02,9 

4.  Páll Sebestyén     2003     Veszprémi Úszó Klub         1:02,9 

5.  Molnár Dániel     2002     Pápai Úszó SE                   1:04,0 

 

 

100 m leány gyorsúszás

19. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Gombás Médea     2008     Veszprémi Úszó Klub         1:35,0 

3.  Kapcsándi Dóra     2001     Pápai Úszó SE                   1:15,6 

4.  Tóth Kitti     2002     Pápai Úszó SE                   1:24,0 

5.  Presits Janka     2007     Veszprémi Úszó Klub         1:44,0 

 

2. futam

 

1.  Kiss Anna     1999     Veszprémi Úszó Klub         1:15,0 

2.  Balassa Melinda     2002     Rája 94 Úszó Klub         1:13,0 

3.  Bánó Viktória     2005     Veszprémi Úszó Klub         1:10,0 

4.  Remport Dorka     2005     Móri Úszó Egyesület         1:10,2 

5.  Horváth Rebeka     2002     Pápai Úszó SE                   1:13,0 

 

3. futam

 

1.  Nyiri Villő     2005     Veszprémi Úszó Klub         1:10,0 

2.  Wágner Csenge     2004     Móri Úszó Egyesület         1:09,2 

3.  Szücs Enikő     2001     Rája 94 Úszó Klub         1:08,0 

4.  Horváth Eszter     2001     Lenti GYÚK  1:08,1 

5.  Veisz Dóra     2005     Veszprémi Úszó Klub         1:10,0 


100 m leány gyorsúszás

19. versenyszám

 

4. futam

 

1.  Regőci Boglárka     2002     Móri Úszó Egyesület         1:07,5 

2.  Kocsis Eszter     1998     Pápai Úszó SE                   1:05,9 

3.  Nyőgér Rebeka     2001     Rája 94 Úszó Klub         1:05,0 

4.  Kertai Réka     2001     Móri Úszó Egyesület         1:05,2 

5.  Remport Kitti     2003     Móri Úszó Egyesület         1:06,8 

 

 

50 m fiú hátúszás

20. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Bagi Bence     2006     Balaton Úszó Klub         1:00,3 

3.  Brotscholl Dávid     2006     Veszprémi Úszó Klub         0:58,0 

4.  Szilágyi Barnabás     2006     Veszprémi Úszó Klub         0:59,0 

5.  Göncő Bence     2006     Sárvári Úszóiskola        1:00,9 

 

2. futam

 

2.  Rapali Bence     2006     Hullám 91 ÚVE                 0:55,0 

3.  Kiss Bálint     2004     Pápai Úszó SE                   0:51,5 

4.  Bálint András     2006     Pápai Úszó SE                   0:53,0 

5.  Kovács Márk     2006     Sárvári Úszóiskola        0:56,9 

 

3. futam

 

1.  Virág Bence     2005     Sárvári Úszóiskola        0:50,1 

2.  Varga Benedek     2006     Móri Úszó Egyesület         0:49,3 

3.  Horváth Ákos     2006     Hullám 91 ÚVE                 0:48,4 

4.  Stern Máté     2005     Pápai Úszó SE                   0:48,6 

5.  Krausz Balázs     2006     Móri Úszó Egyesület         0:49,7 

 

4. futam

 

1.  Szabó Levente     2005     Hullám 91 ÚVE                 0:48,1 

2.  Debreceni Ádám     2005     Hullám 91 ÚVE                 0:46,6 

3.  Dombos Bence     2005     Pápai Úszó SE                   0:46,0 

4.  Oláh Levente     2005     Pápai Úszó SE                   0:46,1 

5.  Leimeiszter Ábel     2006     Pápai Úszó SE                   0:47,1 

 

5. futam

 

1.  Kalányos Bendegúz     2006     Móri Úszó Egyesület         0:45,4 

2.  Zámbó Patrik     2005     Balaton Úszó Klub         0:44,0 

3.  Poczai Dávid     2003     Rája 94 Úszó Klub         0:42,0 

4.  Vígh Martin     2004     Balaton Úszó Klub         0:43,0 

5.  Király Dávid     2006     Rája 94 Úszó Klub         0:45,0 


50 m fiú hátúszás

20. versenyszám

 

6. futam

 

1.  Eszes Patrik     2004     Pápai Úszó SE                   0:41,5 

2.  Dániel Gergő     2004     Győri Úszó SE                   0:41,0 

3.  Sebestyén Dániel     2005     Sárvári Úszóiskola        0:40,4 

4.  Palkovics Tamás     2005     Rája 94 Úszó Klub         0:41,0 

5.  Kasper Miklós     2005     Tempo-Aqua SE                   0:41,0 

 

7. futam

 

1.  Baumann Marcell     2006     Móri Úszó Egyesület         0:40,2 

2.  Bajai Alexander     2006     Veszprémi Úszó Klub         0:39,0 

3.  Longhi Nicolas     2004     Rája 94 Úszó Klub         0:39,0 

4.  Kertész Márk     2005     Veszprémi Úszó Klub         0:39,0 

5.  Marton Dávid     2003     Balaton Úszó Klub         0:39,16

 

8. futam

 

1.  Burján Barnabás     2004     Rája 94 Úszó Klub         0:39,0 

2.  Matyikó Milán     2005     Veszprémi Úszó Klub         0:38,0 

3.  Bánó Szabolcs     2003     Veszprémi Úszó Klub         0:33,0 

4.  Vas János Andor     2003     Móri Úszó Egyesület         0:37,4 

5.  Cser Dávid     2005     Rája 94 Úszó Klub         0:39,0 

 

 

50 m leány hátúszás

21. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Pesti Borbála     2006     Móri Úszó Egyesület         0:53,3 

3.  Horváth Noémi     2006     Móri Úszó Egyesület         0:50,2 

4.  Zsebők Laura     2006     Hullám 91 ÚVE                 0:51,2 

5.  Géringer Lara     2006     Móri Úszó Egyesület         0:54,0 

 

2. futam

 

2.  Fodor Luca     2005     Pápai Úszó SE                   0:49,0 

3.  Tax Kata     2006     Pápai Úszó SE                   0:48,1 

4.  Nagy Petra     2005     Sárvári Úszóiskola        0:48,5 

 

3. futam

 

1.  Kertész Dorina     2006     Győri Úszó SE                   0:47,5 

2.  Feczkó Boróka     2004     Pápai Úszó SE                   0:46,5 

3.  Balogh Eszter     2004     Pápai Úszó SE                   0:45,3 

4.  Kóbor Anna     2006     Móri Úszó Egyesület         0:46,3 

5.  Szabó Kyra     2004     Hullám 91 ÚVE                 0:47,1 

 

4. futam

 

1.  Hámori Laura     2006     Hullám 91 ÚVE                 0:45,1 

2.  Putyera Petra     2005     Tabi Amatőr Úszók               0:43,8 

3.  Szabó Zsófia     2004     Veszprémi Úszó Klub         0:42,0 

4.  Laczi Hanna     2006     Hullám 91 ÚVE                 0:43,7 

5.  Bakó Luca Boglárka     2003     Hullám 91 ÚVE                 0:45,0 


50 m leány hátúszás

21. versenyszám

 

5. futam

 

1.  Kasper Anna     2005     Tempo-Aqua SE                   0:41,0 

2.  Tombor Viktória     2005     Veszprémi Úszó Klub         0:40,0 

3.  Remport Dorka     2005     Móri Úszó Egyesület         0:39,9 

4.  Loránd Laura     2003     Rája 94 Úszó Klub         0:40,0 

5.  Pretz Dorina     2004     Tabi Amatőr Úszók               0:40,9 

 

6. futam

 

1.  Remport Kitti     2003     Móri Úszó Egyesület         0:39,8 

2.  Bánó Viktória     2005     Veszprémi Úszó Klub         0:38,0 

3.  Újvári Dorina     2004     Rája 94 Úszó Klub         0:36,0 

4.  Antal Csenge     2003     Rája 94 Úszó Klub         0:38,0 

5.  Wágner Csenge     2004     Móri Úszó Egyesület         0:38,4 

 

 

100 m fiú hátúszás

22. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Straszewski Márton     2007     Veszprémi Úszó Klub         1:38,0 

3.  Horváth Benedek     2001     Veszprémi Úszó Klub         1:28,0 

4.  Remport Csanád     2007     Móri Úszó Egyesület         1:28,9 

5.  Bokrossy Balázs     2007     Veszprémi Úszó Klub         1:49,0 

 

2. futam

 

1.  Dániel Gergő     2004     Győri Úszó SE                   1:27,0 

2.  Csomor Botond     2002     Pápai Úszó SE                   1:25,0 

3.  Nagy Benedek     2002     Sárvári Úszóiskola        1:22,5 

4.  Tóth-Vig Barnabás     2002     Rája 94 Úszó Klub         1:23,0 

5.  Baumann Marcell     2006     Móri Úszó Egyesület         1:26,3 

 

3. futam

 

1.  Ferenczi Marcell     2000     Rája 94 Úszó Klub         1:19,0 

2.  Kasper Attila     2002     Tempo-Aqua SE                   1:16,0 

3.  Győrvári Bálint     1999     Sárvári Úszóiskola        1:12,9 

4.  Krausz Ernő     2004     Móri Úszó Egyesület         1:15,3 

5.  Varga Bence     2002     Rája 94 Úszó Klub         1:19,0 

 

4. futam

 

1.  Molnár Dániel     2002     Pápai Úszó SE                   1:12,1 

2.  Szabó Szilárd     2000     Veszprémi Úszó Klub         1:12,0 

3.  Palkovics Máté     2002     Rája 94 Úszó Klub         1:10,0 

4.  Bánó Szabolcs     2003     Veszprémi Úszó Klub         1:11,0 

5.  Gyurkó Barnabás     1999     Veszprémi Úszó Klub         1:12,0 


100 m leány hátúszás

23. versenyszám

 

1. futam

 

1.  Presits Janka     2007     Veszprémi Úszó Klub         1:50,0 

2.  Tóth Kitti     2002     Pápai Úszó SE                   1:36,0 

3.  Horváth Rebeka     2002     Pápai Úszó SE                   1:25,0 

4.  Kapcsándi Dóra     2001     Pápai Úszó SE                   1:29,0 

5.  Gombás Médea     2008     Veszprémi Úszó Klub         1:36,0 

 

2. futam

 

1.  Nyőgér Rebeka     2001     Rája 94 Úszó Klub         1:25,0 

2.  Bánó Viktória     2005     Veszprémi Úszó Klub         1:22,0 

3.  Regőci Boglárka     2002     Móri Úszó Egyesület         1:18,6 

4.  Kiss Anna     1999     Veszprémi Úszó Klub         1:20,0 

5.  Szücs Enikő     2001     Rája 94 Úszó Klub         1:24,0 

 

3. futam

 

1.  Veisz Dóra     2005     Veszprémi Úszó Klub         1:18,0 

2.  Balassa Melinda     2002     Rája 94 Úszó Klub         1:17,0 

3.  Kocsis Eszter     1998     Pápai Úszó SE                   1:13,0 

4.  Horváth Eszter     2001     Lenti GYÚK  1:14,0 

5.  Kertai Réka     2001     Móri Úszó Egyesület         1:17,4 

 

 

50 m fiú mellúszás

24. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Horváth Ticián     2006     Veszprémi Úszó Klub         1:08,0 

3.  Bagi Bence     2006     Balaton Úszó Klub         1:01,4 

4.  Kovács Márk     2006     Sárvári Úszóiskola        1:07,2 

5.  Göncő Bence     2006     Sárvári Úszóiskola        1:17,9 

 

2. futam

 

2.  Bálint András     2006     Pápai Úszó SE                   1:00,0 

3.  Leimeiszter Ábel     2006     Pápai Úszó SE                   0:58,5 

4.  Szilágyi Barnabás     2006     Veszprémi Úszó Klub         0:59,0 

5.  Kiss Bálint     2004     Pápai Úszó SE                   1:00,0 

 

3. futam

 

1.  Brotscholl Dávid     2006     Veszprémi Úszó Klub         0:58,0 

2.  Krausz Balázs     2006     Móri Úszó Egyesület         0:54,4 

3.  Bajai Alexander     2006     Veszprémi Úszó Klub         0:53,0 

4.  Szabó Levente     2005     Hullám 91 ÚVE                 0:53,8 

5.  Virág Bence     2005     Sárvári Úszóiskola        0:57,9 


50 m fiú mellúszás

24. versenyszám

 

4. futam

 

1.  Stern Máté     2005     Pápai Úszó SE                   0:52,9 

2.  Dániel Gergő     2004     Győri Úszó SE                   0:52,0 

3.  Kalányos Bendegúz     2006     Móri Úszó Egyesület         0:50,4 

4.  Vígh Martin     2004     Balaton Úszó Klub         0:51,0 

5.  Sebestyén Dániel     2005     Sárvári Úszóiskola        0:52,1 

 

5. futam

 

1.  Zámbó Patrik     2005     Balaton Úszó Klub         0:50,0 

2.  Király Dávid     2006     Rája 94 Úszó Klub         0:50,0 

3.  Varga Benedek     2006     Móri Úszó Egyesület         0:49,9 

4.  Oláh Levente     2005     Pápai Úszó SE                   0:49,9 

5.  Poczai Dávid     2003     Rája 94 Úszó Klub         0:50,0 

 

6. futam

 

1.  Horváth Ákos     2006     Hullám 91 ÚVE                 0:49,8 

2.  Dombos Bence     2005     Pápai Úszó SE                   0:47,9 

3.  Marton Dávid     2003     Balaton Úszó Klub         0:46,76

4.  Debreceni Ádám     2005     Hullám 91 ÚVE                 0:47,1 

5.  Kasper Miklós     2005     Tempo-Aqua SE                   0:49,0 

 

7. futam

 

1.  Baumann Marcell     2006     Móri Úszó Egyesület         0:45,2 

2.  Longhi Nicolas     2004     Rája 94 Úszó Klub         0:45,0 

3.  Palkovics Tamás     2005     Rája 94 Úszó Klub         0:45,0  

4.  Cser Dávid     2005     Rája 94 Úszó Klub         0:45,0 

5.  Eszes Patrik     2004     Pápai Úszó SE                   0:45,0 

 

8. futam

 

1.  Matyikó Milán     2005     Veszprémi Úszó Klub         0:43,0 

2.  Burján Barnabás     2004     Rája 94 Úszó Klub         0:42,0 

3.  Kertész Márk     2005     Veszprémi Úszó Klub         0:40,0 

4.  Vas János Andor     2003     Móri Úszó Egyesület         0:41,7 

5.  Páll Sebestyén     2003     Veszprémi Úszó Klub         0:42,0 

 

 

50 m leány mellúszás

25. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Géringer Lara     2006     Móri Úszó Egyesület         0:59,0 

3.  Horváth Noémi     2006     Móri Úszó Egyesület         0:57,0 

4.  Pesti Borbála     2006     Móri Úszó Egyesület         0:58,4 

5.  Tax Kata     2006     Pápai Úszó SE                   1:06,0 


50 m leány mellúszás

25. versenyszám

 

2. futam

 

2.  Fodor Luca     2005     Pápai Úszó SE                   0:55,5 

3.  Zsebők Laura     2006     Hullám 91 ÚVE                 0:53,3 

4.  Feczkó Boróka     2004     Pápai Úszó SE                   0:53,3 

 

3. futam

 

1.  Kertész Dorina     2006     Győri Úszó SE                   0:53,0 

2.  Balogh Eszter     2004     Pápai Úszó SE                   0:52,2 

3.  Nagy Petra     2005     Sárvári Úszóiskola        0:51,7 

4.  Kóbor Anna     2006     Móri Úszó Egyesület         0:52,2 

5.  Szabó Kyra     2004     Hullám 91 ÚVE                 0:52,7 

 

4. futam

 

1.  Putyera Petra     2005     Tabi Amatőr Úszók               0:51,1 

2.  Bakó Luca Boglárka     2003     Hullám 91 ÚVE                 0:50,0 

3.  Loránd Laura     2003     Rája 94 Úszó Klub         0:49,0 

4.  Hámori Laura     2006     Hullám 91 ÚVE                 0:49,1 

5.  Laczi Hanna     2006     Hullám 91 ÚVE                 0:50,2 

 

5. futam

 

1.  Kasper Anna     2005     Tempo-Aqua SE                   0:48,0 

2.  Szabó Zsófia     2004     Veszprémi Úszó Klub         0:46,0 

3.  Remport Kitti     2003     Móri Úszó Egyesület         0:44,1 

4.  Tombor Viktória     2005     Veszprémi Úszó Klub         0:45,0 

5.  Pretz Dorina     2004     Tabi Amatőr Úszók               0:46,8 

 

6. futam

 

1.  Bánó Viktória     2005     Veszprémi Úszó Klub         0:43,0 

2.  Remport Dorka     2005     Móri Úszó Egyesület         0:41,6 

3.  Újvári Dorina     2004     Rája 94 Úszó Klub         0:40,0 

4.  Wágner Csenge     2004     Móri Úszó Egyesület         0:41,4 

5.  Antal Csenge     2003     Rája 94 Úszó Klub         0:43,0 

 

 

100 m fiú mellúszás

26. versenyszám

 

1. futam

 

2.  Varga Benedek     2006     Móri Úszó Egyesület         1:46,5 

3.  Remport Csanád     2007     Móri Úszó Egyesület         1:40,0 

4.  Horváth Benedek     2001     Veszprémi Úszó Klub         1:40,0 

5.  Straszewski Márton     2007     Veszprémi Úszó Klub         1:55,0 

 

2. futam

 

2.  Baumann Marcell     2006     Móri Úszó Egyesület         1:36,0 

3.  Veisz Richárd     2003     Veszprémi Úszó Klub         1:32,0 

4.  Csomor Botond     2002     Pápai Úszó SE                   1:33,0 


100 m fiú mellúszás

26. versenyszám

 

3. futam

 

1.  Szabó Szilárd     2000     Veszprémi Úszó Klub         1:31,0 

2.  Molnár Dániel     2002     Pápai Úszó SE                   1:30,0 

3.  Győrvári Bálint     1999     Sárvári Úszóiskola        1:29,5 

4.  Tóth-Vig Barnabás     2002     Rája 94 Úszó Klub         1:30,0 

5.  Ferenczi Marcell     2000     Rája 94 Úszó Klub         1:31,0 

 

4. futam

 

1.  Palkovics Máté     2002     Rája 94 Úszó Klub         1:28,0 

2.  Kasper Attila     2002     Tempo-Aqua SE                   1:25,0 

3.  Krausz Ernő     2004     Móri Úszó Egyesület         1:23,7 

4.  Nagy Benedek     2002     Sárvári Úszóiskola        1:24,4 

5.  Varga Bence     2002     Rája 94 Úszó Klub         1:27,5 

 

 

100 m leány mellúszás

27. versenyszám

 

1. futam

 

1.  Gombás Médea     2008     Veszprémi Úszó Klub         1:55,0 

2.  Tóth Kitti     2002     Pápai Úszó SE                   1:44,0 

3.  Horváth Rebeka     2002     Pápai Úszó SE                   1:35,5 

4.  Kapcsándi Dóra     2001     Pápai Úszó SE                   1:35,6 

5.  Presits Janka     2007     Veszprémi Úszó Klub         1:54,0 

 

2. futam

 

1.  Kiss Anna     1999     Veszprémi Úszó Klub         1:35,0 

2.  Bánó Viktória     2005     Veszprémi Úszó Klub         1:33,0 

3.  Remport Dorka     2005     Móri Úszó Egyesület         1:32,4 

4.  Horváth Eszter     2001     Lenti GYÚK  1:33,0 

5.  Balassa Melinda     2002     Rája 94 Úszó Klub         1:34,0 

 

3. futam

 

1.  Wágner Csenge     2004     Móri Úszó Egyesület         1:29,2 

2.  Kertai Réka     2001     Móri Úszó Egyesület         1:27,4 

3.  Nyőgér Rebeka     2001     Rája 94 Úszó Klub         1:25,0 

4.  Szücs Enikő     2001     Rája 94 Úszó Klub         1:27,0 

5.  Regőci Boglárka     2002     Móri Úszó Egyesület         1:28,5