Delfin Sportegyesület Székesfehérvár - 2018. December 12. Szerda, Gabriella napja van.

Archívum - 2012-06-06 Remekeltek Ausztriában a Delfin SE fiataljai

SPORT HÍREK  -  2012. 06. 06.
REMEKELTEK AUSZTRIÁBAN A DELFIN SE FIATALJAI
St. Pöltenben, a Festwochen-Schwimm-Meeting 2012 elnevezésû versenyen vendégszerepeltek a Székesfehérvári Delfin SE fiatal úszói. A szép hagyományokkal rendelkezõ viadalon, amelyen 5 ország 22 klubja vett részt, a fehérváriak alaposan kitettek magukért: 21 arany, 18 ezüst, 13 bronzérmet gyûjtöttek.
Aranyérmesek: Kiss Adél, Tatai Emöke, Ács Barbara, Csanádi Zsombor, Fekete Ferenc, Molnár Márton, Fekete Kristóf, Kiss Dominik Dárius.
Ezüstérmesek: Kiss Adél, Kotnyek Bettina, Ács Barbara, Molnár Márton, Kiss Dominik Dárius, Fekete Kristóf, Csanádi Zsobor.
Bronzérmesek: Ács Barbara, Herczeg Kitti, Fekete Ferenc, Molnár Márton, Kiss Dominik Dárius.
IV.hely : Gebe Evelin, Tatai Emöke, Pincési Martin, Molnár Márton.
V. hely: Pincési Martin, Várnai Márton, Kotnyek Bettina, Tatai Emöke.
VI. hely: Kotnyek Bettina, Gebe Evelin, Tatai Emöke, Kádas Áron, Kasó Gergö, Pincési Martin.
1-6 helyre nem kerültek, de megjavították eddigi legjobb idõeredményüket: Herczeg Fanni, Lékó Szabolcs, Kasó Bence, Fekete Bertalan.
A versenyen különdíjat kapott: Kiss Adél, Csanádi Zsombor.