Delfin Sportegyesület Székesfehérvár - 2018. Szeptember 18. Kedd, Diána napja van.

Archívum - 2011 Érmes ifjú úszók a megyébõl-Kiss Dominik Dárius 6 (Delfin SE)

Version:1.0 StartHTML:0000000167 EndHTML:0000005811 StartFragment:0000000645 EndFragment:0000005795
Érmes ifjú úszók a megyébõl-Kiss Dominik Dárius 6 (Delfin SE)
Ács Barbara, Várnai Márton, Kiss D., Cifra Patrik, Jobbágy Csongor  (Delfin)Kertész Korina 2, Kotnyek Bettina 2, Ács B., Jobbágy Cs., Várnai M. (Delfin),
Tatabánya - Az elmúlt hét végén a Regionális Béka-Delfin Seregszemlének Tatabánya adott otthont. A csonka mezõnyben megyénket négy úszóegyesület növendékei képviselték.

2011. július. 15. péntek | Szerzõ: Tóth Bence

Eredmények: Aranyérmesek: Kiss Dominik Dárius 6 (Delfin SE), Weiter Dávid 2, Sós Luca 6, Kállai Bendegúz, Böde Laura, Csõregi Donát, Horváth Evelin, Barócsai Petra 3, Tóth Adrien, Varró Réka 3, Ecsõdi Sára 2, Fekete Dóra, Decsi Dorina 2, Böde Laura, Szlobodnyik Dávid, Takács Péter, Virág Levente, Falusi Adrián, Borgulya János 2, Pukánszky Bálint 2, Szántó Botond 2, Gugyella Dávid (Dunaferr-DVSI), Abos Ádám (Móri Úszó Egyesület).

Ezüst: Abos Á. 2, Turpinszky Réka, Nyevrikel Eszter, Remport Kitti, Hézl Viktória, Leitner Dorka (Móri ÚE), Decsi D., Deményi Kamilla 2, Varró R, Barócsai P. 2, Böde L. 2, Szlobodnyik D. 2, Virág L. 2, Dort Máté, Kállai B., Tóth A., Weiter D. 3, Velics Flóra, Puskás Zsolt, Pukánszky B. (Dunaferr), Izinger Bence 2, Bárány Péter, Oblat Hanna (Hullám 91), Ács Barbara, Várnai Márton, Kiss D., Cifra Patrik, Jobbágy Csongor  (Delfin).
Bronz: Pukánszky B. 4, Falusi A., Kállai B. 2, Fekete D. 2, Szõke Zoltán, Vadász Panna, Csõregi Donát 2, Izinger Lilla, Garai Anita, Böde L., Deményi Kamilla, Decsi D., Barócsai P. 2, Král Áron 2 (Dunaferr), Kertész Korina 2, Kotnyek Bettina 2, Ács B., Jobbágy Cs., Várnai M. (Delfin), Bárány P. (Hullám), Kóbor Kata,  Turpinszky R., Kiszi Melinda, Németh Noémi, Vámos Dániel, Abos Á., Matajsz Bence, Kalafiatics Imre (Móri ÚE).
Címkék: TatabányaRegionális Béka-Delfin Seregszemle