Delfin Sportegyesület Székesfehérvár - 2018. Szeptember 22. Szombat, Móric napja van.

Archívum - 2014-12-31 versenyek amin részt vettünk összesítõ táblázat



Dátum  Verseny megnevezés Város Uszoda                      Versenykiírás    Nevezés-Rajtlista Jegyzõk.

Január






01.25. 8.11 évesek versenye Székesfehérvár Csitáry G.Emil honlap cím cím cím

01.26. 12+ évesek versenye Székesfehérvár Csitáry G.Emil honlap cím cim

Február






02.01 A Jövõ Bajnokai felmérõ verseny Balatönfüzfõ Balatonuszoda honlap cím cím cím
  02.01-02 Naturtex Kupa Hódmezõvásárhely   honlap cím    

02.01. A Jövõ Bajnokai program  Székesfehérvár Csitáry G.Emil



02.16. Budapest Kupa I. 10-14 évesek  Budapest Császár-Komjádi honlap cím cím cím

02.15. Hajós Alfréd kupa I. ford.  Debrecen Zákány u. honlap cím
cím

     




02.22. III. Aranyhomok Kupa Nemzetközi Úszóverseny I.f  Kecskemét
honlap










Március






03.01. A Jövõ Bajnokai program  Székesfehérvár




03.01. Utánpótlás verseny II. 8-10 évesek  Budapest Császár-Komjád honlap cím


03.08-09.. Víz Világnapja Nemzetközi Úszóverseny Miskolc
honlap 


03.08-09. Tavaszváró nyilt úszóverseny Hódmezõvásárhely
honlap cím  cím     cím cím

03.22. III. Aranyhomok Kupa Nemzetközi Úszóverseny II.f.  Kecskemét Csabai G.krt.5. honlap cím  cím     cím cím

03.23. Budapest Kupa II. 8-14 évesek  Budapest Császár-Komjádi honlap cím  cím









03.27-29.

XVIII. Országos Rövidpályás Vidék Bajnokság

Hódmezõvásárhely
honlap


Április    
   

04.12 Vidra Kupa Györ
cím cím

04.06. 12+ Székesfehérvár Csitáry G.Emil honlap cím cím

04.05.  A Jövõ Bajnokai program  Dunaújváros Fabó Éva uszoda honlap


04.16-18.  Arany Üst a  Sport XXI. Kupáért Dunaújváros Fabó Éva uszoda honlap cím cím cím

04.17-20. Budapest Bajnokság Nyilt I. (Open - Kvalifikációs Budapest Császár-Komjádi honlap


04.19. Hajós Alfréd kupa II. ford.  Debrecen Zákány u. honlap 


Május






05.03.  Össz -Régiós verseny  Budapest Császár-Komjádi honlap cím   cím

05.10.  Közép-Dunántúli Régió Versenye I. Dunaújváros Fabó Éva uszoda honlap cím cím

05.31. Hajós Alfréd Nagydíj Debrecen Zákány u. honlap


05.31-06.01  XXIX. BÁCSVÍZ Kupa Nemzetközi Úszóverseny  Kecskemét
honlap


Június






06.07.

Békatalálkozó 7-8 évesek

Budapest Császár-Komjádi honlap 
cím

06.07. 46. Dr.Csik Ferenc Emlékverseny  Kaposvár




06.07.  A Jövõ Bajnokai program - régiós felmérés  Székesfehérvár  


  06.15 Festwochen-Meeting St.Pölten        

06.17-20.

LXXXVI. Országos Ifjúsági Bajnokság (Open-Kvalifikációs) 

Kecskemét cím honlap cím

06.21-22.

Delfin találkozó 9-10 évesek

Budapest Császár-Komjádi honlap


06.21.

"Magyar ÚSZÁS Napja" - Nyíltvízi Úszó Európa Kupa (10km),Országos Bajnokság (Open) 

Balatonfüred
honlap












Július







07.05. A Jövõ Bajnokai program - régiós felmérés régiós helyszínek Tatabánya





07.05. Béka Derby Hódmezõvásárhely
honlap cím
cím

07.16-19. CXVI. Országos Bajnokság  Debrecen





07.23-26. XLVII. Országos Gyermek Bajnokság  Miskolc





07.31-08.02. . LVIII. Országos Serdülõ Bajnokság (Open)  Eger Bitskey Aladár honlap  cím


Augusztus







08.09. A Jövõ Bajnokai program - régiós felmérés régiós hely






Szeptember







09.06. . A Jövõ Bajnokai program - régiós felmérés régiós helyszínek  Székesfehérvár














Október







10.04. . A Jövõ Bajnokai program - régiós felmérés Solymár István Emlékverseny Dunaújváros Fabó Éva Sportuszoda honlap cím cím


10.11.  Hajós Alfréd kupa III.ford. Debrecen NEM MEGYÜNK Debrecen Zákány u. honlap cím



10.11-12.  XVIII. Hullám Kupa Pécs Hullám Sportuszoda honlap cím cím


10.11.

Utánpótlás verseny III. 8-10 évesek   NEM MEGYÜNK

Budapest Császár-Komjádi honlap cím



10.18

Simmeringer Delphincup

A -1110 Wien, Ecke Simmeringer  Hallenbad Simmering honlap cím cím


10.18-19. . III. Dr. Dobai Gyula Nemzetközi Úszóverseny  Kecskemét





November







11.02  A Jövõ Bajnokai program - össz-régiós verseny  Dunaújváros Fabó Éva honlap cím cím


11.08. Utánpótlás verseny IV. 8-10 évesek Budapest
honlap cím cím


11.13-15.  XI. Országos Rövidpályás Bajnokság (Open)  Százhalombatta Kodály Zolzán sétány honlap cím cím    cím


11.22-23. Hód Kupa Nemzetközi verseny

Hódmezõvásárhely Gyarmati Dezsõ honlap cím cím


December







12.01. A Jövõ Bajnokai program - régiós felmérés régiós helyszínek






12.07  , Mikulás Kupa 2014 és KD Régiós felmérõ verseny Tatabánya, Cseri u 33 Gyémánt fürdõ honlap cím cím cim


12.11-13. LXIII. Országos Vidék Bajnokság  Hódmezõvásárhely Gyarmati Dezsõ  honlap cím



 
 
 



12.19-20.

 Pro Agria  Cikluszáró Válent Gyula Emlékverseny

 Eger Bitskey Aladár honlap cím cím











12.20.-21.

Regionális Cikluszáró verseny (8-16 évesek) Budapest

Budapest Császár-Komjádi honlap