Delfin Sportegyesület Székesfehérvár - 2020. December 2. Szerda, Melinda, Vivien napja van.

AKTUÁLIS HÍREK

Győri verseny 2020 11 20-21 : találkozás az uszodában 20-án pénteken 15:45 -kor,
21-én szombaton 14:45-kor

Jó hírrel szolgálunk ! Bandi bácsi csoportjai: Mindenki akinek van sportolói órája a megszokott időben tud jönni edzésre, sőt akár minden nap jöhet. Szülők nem mehetnek be az uszodába, az előcsarnokba se. Osztotics Patriknak holnapra kész a sportolói órája , időarányosan 3.500 Ft-ot kell hozni. Akinek nincs órája küldjön fényképet a delfinsportegyesulet@t-online.hu címre. és másnapra elkészül az óra.
Krisztina néni és Marci bácsi is rövidesen informálják a csoportjaikba járókat.

Helyszín:
Aqua Sportközpont 9025 Győr,Olimpia u.1.
Dátum: 2020. Október 23-24. Péntek - Szombat

TALÁLKOZUNK :Október 23. Pénteken 15:30
Október 24. Szombaton 14:30

Tisztelt Egyesületi vezetők!
A mai vezetői értekezleten elhangzott ügyvezetői döntés alapján a Csitáry Uszoda aulájában,
a medence térben lévő lelátón és öltözőknél is azonnali hatállyal kötelező a szájat és orrot eltakaró maszk használata.
Ez vonatkozik az edzésre, foglalkozásra jövő és onnan távozó gyermekekre, edzőkre, valamint az uszodatérben
edzést tartó személyekre. A kísérő jegyet váltóknak az uszoda egész területén kötelező a maszk használata.
Kérjük az egyesületek vezetőit a kötelező maszkhasználat betartására és betartatására.
Üdvözlettel: Dozmati Tünde
uszoda és strand csoportvezető
+ 36 70 6699 238

🐬      A jelenlegi helyzetben az uszodában is felvetődött a távolságtartás és maszk használata, ami jelenleg az uszoda előterére vonatkozik.
           Idézek az üzemeltető leveléből:
          "Kedves Egyesületi Vezetők!
           ...átmenetileg szüntessük meg a kísérő jegyek kiadását, de szerintem sokkal hatékonyabb lenne, ha az edzők egy rendkívüli szülői értekezleten
          kérnék meg a szülőket, hogy  ne jöjjenek a medencetérbe és az öltözőben várják a gyerekeket.
          Kizárólag az egyesületek által szervezett oktatásokra érkeznek kísérő jeggyel."
          Kiegészíteném azzal, hogy a lelátó is megfelel ennek az elvárásnak. Kedves Szülők! Legyünk óvatosak! Delfin SE edzői.

FONTOS INFORMÁCIÓK !!

ÚSZÁS
A DELFINBEN

ÚSZÓTANFOLYAM- EDZÉS - EDZÉS ELŐKÉSZÍTŐ - KONDICIONÁLÓ ÚSZÁS- SZABADIDŐS EDZÉSEK

Úszófoglalkozás, tanfolyam, edzés időpontok: naponta 15:00 – 19:00 óra között.
Jelentkezés, időpont egyeztetés : Csitáry G. Emil  Uszoda előcsarnokában az ARENA sportboltban hétköznap 15:00-18:00 között
és az edzők alábbi elérhetőségein:
Hír Lászlóné Judit     Ráczné Nagy Krisztina    Dániel András        Horváth Márton
 +3670 341 1616         +3620 567 2024            +3630 351 5177     +3630 356 3781
 a facebook oldalukon és a DELFIN SPORTEGYESÜLET – ÚSZÓ KLUB facebookon lévő csoportban is felvehető a kapcsolat.
Lassan ismertté válik a délutáni program, így már lehet tudni melyik az uszodanap.
A testnevelés óra kiváltásához igazolás adására egyesületünk jogosult.
 Tagsági díjak: heti 1 foglalkozás 6.000 Ft/fő/hó + uszodai belépő
                          heti 2 foglalkozás 9.500 Ft/fő/hó + uszodai belépő
                         sportolói díj         12.000 Ft/fő/hó belépővel együtt

A tagsági díjat tárgyhónap 5.-ig kérjük a sportirodában / ARENA Sportbolt / befizetni vagy utalni a Delfin Sportegyesület  11736116 – 20100597 számlájára.

Uszodai árak : https://www.csitaryuszoda.hu/jegy-_es_berletarak

2020 NYÁRI TÁBORUNK 9  VIDÁM, HASZNOS, SOK ÉLMÉNYT NYÚJTÓ  HÉT UTÁN BEFEJEZŐDÖTT, IRÁNY AZ ISKOLA, ÓVODA .
TALÁLKOZUNK SZEPTEMBERBEN AZ EDZÉSEKEN, TANFOLYAMOKON , DE LEGKÉSŐBB 2021- BEN A NYÁRI TÁBORBAN.
A TURNUSOKBAN KÉSZÜLT FÉNYKÉPEK A GALÉRIÁBAN MEGTALÁLHATÓK ÉS A FACEBOOKON A DELFIN SPORTEGYESÜLET CSOPORTBAN.