Delfin Sportegyesület Székesfehérvár - 2020. Július 8. Szerda, Ellák napja van.

Aktuális hírek

A Városgondnokság Kft elküldte a  strandi vízfelület használatára vonatkozó szerződést / sok pontból áll/melyből a sportolókat érintőket kimásoltam  és a regisztrációs lapot is. Kérlek Benneteket olvassátok el és írjátok meg ki fog járni edzésre   / Marci, Kriszti, Bandi / csoportjából azok a gyerekek, akik, mélyvízben úsztak. Az edzés időpontja naponta 9:00 -11:00 , így tudtunk /7 egyesület / konszenzusra jutni .Ha lehet gyertek 9 órára ill. ki mikor tud, akár 10:00 -11:00. Akik márciusban befizették a sportolói óra díjat / 5.500 Ft / ők júniusban le tudják járni. A többieknek ezt az összeget be kell fizetni. A tagdíjat  /amennyiben márciusban befizetésre került/ júniusban nem kell fizetni, csak júliustól. Aki nem jön a nyári időszakban, szeptemberben tudja lejárni a márciusról maradt óráit. Június 2-től vagyunk a sportirodán 15-17-óra között ott lehet a befizetéseket intézni. Nagyon fontos, hogy tudjuk a létszámot! A gyerekek nevét kérem, és mely napokon jönnek edzésre, mindennap is lehet. Május 27-ig kell leadjuk a már összesített reg.lapot. A vírus miatti kiesés egyesületünket is nehéz helyzetbe hozta de, az egyesület edzőinek bére kifizetésre került, valamint /a szerencsére csökkentett/ szoc.hó adót, és a városgondnokság által kiszámlázott márciusi  időarányos díjak is utalásra kerültekpdf

A Városgondnokság Kft elküldte a  strandi vízfelület használatára vonatkozó szerződést / sok pontból áll/melyből a sportolókat érintőket kimásoltam  és a regisztrációs lapot is. Kérlek Benneteket olvassátok el és írjátok meg ki fog járni edzésre   / Marci, Kriszti, Bandi / csoportjából azok a gyerekek, akik, mélyvízben úsztak. Az edzés időpontja naponta 9:00 -11:00 , így tudtunk /7 egyesület / konszenzusra jutni .Ha lehet gyertek 9 órára ill. ki mikor tud, akár 10:00 -11:00. Akik márciusban befizették a sportolói óra díjat / 5.500 Ft / ők júniusban le tudják járni. A többieknek ezt az összeget be kell fizetni. A tagdíjat  /amennyiben márciusban befizetésre került/ júniusban nem kell fizetni, csak júliustól. Aki nem jön a nyári időszakban, szeptemberben tudja lejárni a márciusról maradt óráit. Június 2-től vagyunk a sportirodán 15-17-óra között ott lehet a befizetéseket intézni. Nagyon fontos, hogy tudjuk a létszámot! A gyerekek nevét kérem, és mely napokon jönnek edzésre, mindennap is lehet. Május 27-ig kell leadjuk a már összesített reg.lapot. A vírus miatti kiesés egyesületünket is nehéz helyzetbe hozta de, az egyesület edzőinek bére kifizetésre került, valamint /a szerencsére csökkentett/ szoc.hó adót, és a városgondnokság által kiszámlázott márciusi  időarányos díjak is utalásra kerültek.
Bármilyen kérdés van, írjatok, telefonáljatok, köszönöm, várom a gyerekeket szeretettel: Bandi bácsi🐬🐬

A Városgondnokság Kft elküldte a  strandi vízfelület használatára vonatkozó szerződést / sok pontból áll/melyből a sportolókat érintőket kimásoltam  és a regisztrációs lapot is. Kérlek  Benneteket olvassátok el és írjátok meg ki fog járni edzésre   / Marci, Kriszti, Bandi / csoportjából azok a gyerekek, akik, mélyvízben úsztak. Az edzés időpontja naponta 9:00 -11:00 , így tudtunk /7 egyesület / konszenzusra jutni .Ha lehet gyertek 9 órára ill. ki mikor tud, akár 10:00 -11:00. Akik márciusban befizették a sportolói óra díjat / 5.500 Ft / ők júniusban le tudják járni. A többieknek ezt az összeget be kell fizetni. A tagdíjat  /amennyiben márciusban befizetésre került/ júniusban nem kell fizetni, csak júliustól. Aki nem jön a nyári időszakban, szeptemberben tudja lejárni a márciusról maradt óráit. Június 2-től vagyunk a sportirodán 15-17-óra között ott lehet a befizetéseket intézni. Nagyon fontos, hogy tudjuk a létszámot!  A gyerekek nevét kérem, és mely napokon jönnek edzésre, mindennap is lehet.  Május 27-ig kell leadjuk a már összesített reg.lapot. A vírus miatti kiesés egyesületünket is nehéz helyzetbe hozta de, az egyesület edzőinek bére kifizetésre került, valamint /a szerencsére csökkentett/ szoc.hó adót, és a városgondnokság által kiszámlázott márciusi  időarányos díjak is utalásra kerültek.

Bármilyen kérdés van, írjatok, telefonáljatok, köszönöm, várom a gyerekeket szeretettel: Bandi  bácsi

https://www.delfin-sportegyesulet-uszas.hu/userfiles/15/files/Sportoloi_reglap_minta.pdf   ,

A városgondnokság az egyesületeknek lehetőséget ad a strand használatárasportolói jegy , névsor leadása mellett. Az időpontok 6:00 - 8:00-ig 8 pálya 8:00 -14:00 ig 4 pálya 19:00-21:00 8 pálya. Ami a delfinnek jó az 9:00 -11:00 v 10:00 - 12:00 . Kérlek Benneteket jelezzetek vissza ki jön edzésre, remélem mindenki
 Nyári tábor is lesz, aki nem tud a fenti időpontban edzésre jönni - mert edzés utána hol lesz a gyermeke -ha teheti írassa be táborunkba,akkor egész napos felügyelet, edzés, étkezés is megoldódik. Június 2-án kezdünk Tábor június 8-tól lesz. Kérek mielőbbi visszajelzést, köszönöm, szép napot, Bandi bácsi